Меню
Корзина

Умови використання

Інтернет-магазин sportland.ua (далі - Інтернет-магазин, Продавець) з одного боку і замовник товарів (далі - Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.


1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформлюючи замовлення на сайті sportland.ua, Покупець погоджується з цими умовами.

1.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на сайті sportland.ua. Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка).

1.3 Реєструючись на сайті sportland.ua, Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе і своїх контактних даних.


2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту sportland.ua.

2.2. Час прийому дзвінків і обробки замовлень: Понеділок-п'ятниця з 10:00 до 20:00 Субота - Неділя .: з 10:00 до 16:00

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром ви отримаєте повідомлення про статус Вашого замовлення.

2.4 Обробка замовлення відбувається протягом 3 робочих днів.

2.6 Обчислення строків обробки замовлень відбувається на наступний робочий день.

2.7. У разі не отримання підтвердження про статус Вашого замовлення зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину sportland.ua.

2.8. Замовлення, умови якого були вказані на Сайті з помилкою, зокрема, якщо помилка була допущена в зазначенні ціни Продукції, є неукладеним і не створює для Продавця і Покупця обов'язків з купівлі-продажу Продукції, якщо тільки обидві сторони не погодяться на інше. В цьому випадку Продавець може скасувати замовлення Покупця і повернути кошти, сплачені за Продукцію (в разі, якщо вона була вже оплачена Покупцем) або запропонувати Покупцеві оплатити коректну суму вартості Продукції.

2.9. З огляду на особливості відтворення зображень різними технічними пристроями, деякі кольори зображення Продукції на сторінках Сайту можуть дещо відрізнятися від її квітів в дійсності.

 

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Доставка".

3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 3 робочих днів (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і в зв'язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення, і т. Д.), Або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин sportland.ua перебирає ніяких зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення зв'язавшись з менеджером інтернет-магазину sportland.ua.

3.3 У разі неможливості відправки замовлення інтернет-магазин зобов'язується відшкодувати 100% вартості замовлення.

3.4 Правила доставки та упаковки товару згідно з правилами перевізника.


4. Перевірка доставленого товару.

4.1. При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість і якість одержуваного товару. Відповідно до Закону України про захист прав споживачів.


5 ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

5.1. У разі виникнення необхідності повернення товару Відповідно до Закону України про захист прав споживачів інтернет-магазин зобов'язується повернути 100% вартості замовлення протягом 14 робочих днів з моменту отримання покупки, або зробити обмін. (Форма запиту на повернення товару в розділі "Повернення")


6. ТЕРМІНИ ГАРАНТІЇ.

6.1 З огляду на те, що різні виробники надають на свій товар різні терміни гарантії, Покупець при оформленні замовлення повинен уточнити у представника інтернет-магазину гарантійні терміни на товари з метою уникнення непорозумінь.

6.2. Встановлений виробником гарантійний строк обчислюється з дня отримання товару.

6.3 Гарантія здійснюється Відповідно до Закону України про захист прав споживачів.


7. УМОВИ ДОГОВОРУ.

7.1 Інтернет-магазин sportland.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець згоден отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого роду.

7.2 Інтернет-магазин sportland.ua зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.