Меню
Корзина

Спортивний одяг Martes

Бренд: Martes Модель: BELDINE-PALE BLUE
Гантеля BELDINE ідеально підходить для аеробіки, силових вправ, реабілітації та пілатесу. Також застосовують при відпрацюванні ударів в єдиноборствах та інших видах спорту. Вона допоможе вам за короткий період зміцнити ваші м'язи та придати їм гарний рельєф. Зовнішній приємний на дотик матеріал не в...
999 ₴
Бренд: Martes Модель: SILLU JR-ESTATE BLUE
Джемпер SILLU JR виготовлений із поєднання натуральних та синтетичних волокон. Завдяки цьому ваша дитина отримає масу приємних переваг. Матеріал виробу має хорошу повітропроникність, що дозволить шкірі вільно «дихати», є м'яким та приємним на дотик, не електризується. А додавання синтетичних складов...
749 ₴ 1449 ₴
Показано з 1 по 20 із 277 (14 сторінок)

Концерн Martes Sport

Martes Sport – це не тільки магазини спортивних товарів, але й концерн, який включає чотири компанії з їхнього виробництва та продажу. На польському ринку він діє з 1993 року.

Перший магазин Martes Sport відкрили у 2005 році у місті Челядз, що у Сілезькому воєводстві.

Понад 25 років досвіду та вдала стратегія розвитку призвела до того, що зараз у Центрально-Східній Європі налічується 302 магазини Martes Sport. Проте переважна більшість з них знаходиться у Польщі.

Найчастіше торгові точки цієї мережі розміщені у великих і знаних торгових центрах, а їх площа доволі різна – в деяких випадках сягає аж 2,5 тисяч квадратних метрів. Магазини розділені всередині, відповідно сдо груп товарів, тому тут легко знайти потрібну річ. Крім того, інтер’єр влаштовано так, щоб покупці відразу відчували атмосферу спорту.

Мережа магазинів Martes Sport є лідером Центрально-Східної Європи з продажу спортивного взуття, одягу та аксесуарів власного виробництва та провідних світових брендів.