Меню
Корзина

Борцівки чоловічі

Борцівки чоловічі

Борцівки чоловічі

Борцівки

Борцівки

Борцівки - це спеціальна спортивне взуття, що нагадує м'які черевики, яке призначене для вільної боротьби та інших всіляких видів єдиноборств. Таке взуття повинне забезпечити відмінне зчеплення підошви з поверхнею, дозволити спортсмену спритно рухатися і бути нетравмонебезпечні. Якісна спортивна екіпіровка і особливо взуття має важливий вплив на результат спортсмена під час спарингу. Тому всі, хто професійно займається або захоплюється на аматорському рівні вільною боротьбою та іншими видами єдиноборств, інтернет-магазин «Sportland» пропонує купити борцівки чоловічі максимально комфортні і безпечні за вигідними цінами.

 

Рекомендації при виборі борцовок

  • Якість підошви. Вона повинна бути на основі поліуретану, чіпкою і не ковзної. Тоді спортсмен може сконцентруватися на веденні вільної боротьби і не переживати про те, що може посковзнутися.
  • Варто звернути увагу на матеріал виготовлення чоловічих борцовок. Це повинен бути м'який і міцний матеріал, зазвичай натуральна замша або шкіра. Таке взуття щільно облягає ногу і дозволяє їй «дихати» під час тривалих тренувань.
  • Яку модель купити високу або низьку? Високі забезпечують щільну фіксацію по нозі, і їх довше шнурувати. Низькі зазвичай вважають за краще для літніх тренувань. Тому виходите з Ваших особистих побажань.
  • Вирішальним показником вибору спортивного взуття для греко-римської та вільної боротьби є виробник. На нашому сайті представлений один з найбільш популярних серед спортсменів - Asics. Їх відмінності: відмінна система відводу вологи, вентиляція, особлива конструкція підошви, продумані деталі.

Купити чоловічі борцівки високої якості і за хорошими цінами Ви можете в інтернет магазині «Спортленд». За одно глянути іншу екіпіровку і спортивні сумки для тренувань. Все Ваше замовлення прибуде вчасно при оформленні доставки по місту Києву та іншим регіонам України. Перемог Вам!

У даній категорії немає товарів.