Меню
Корзина

Рюкзаки більше 40 літрів

Рюкзаки більше 40 літрів

Рюкзаки більше 40 літрів

Рюкзаки більше 40 літрів

Якісний рюкзак для походу - це не просто ємність, в якій будуть зберігатися ваші особисті речі. Від цього виробу залежить ваш комфорт і швидкість пересування. Туристичний рюкзак це ваш друг і помічник під час тривалих піших подорожей. Тому до вибору та купівлі рюкзака потрібно ставитися вкрай уважно, враховуючи певні особливості:


• при оформленні замовлення на сайті магазину «Спортленд» важливо заздалегідь визначитися з максимальним об'ємом. Наприклад, для міцних і сильних чоловіків найбільш оптимальним варіантом вважається рюкзак на 80-90 літрів, звичайно, ви можете купити туристський рюкзак на100 літрів, але заповнювати його повністю речами не варто. Для жінок підійдуть моделі на 40 літрів або більш місткі варіанти на 60-70 літрів максимум;


• не потрібно забувати і про конструктивні особливості спортивного рюкзака для туризму, купити який можна на нашому сайті прямо зараз. Конструкція повинна бути жорсткою, надійної і міцної. Туристу потрібно мати при собі якісний рюкзак, його жорсткість забезпечується за допомогою спеціального металевого каркаса. Однак такі моделі досить важкі. Ми вважаємо, що доцільніше купити туристичний рюкзак з каркасом, жорсткість якого забезпечують пластини з пластику;


• звертайте увагу і на матеріал, з якого зшитий туристичний рюкзак, він повинен бути міцним і не промокати. Тільки в такому випадку ваш ранець буде ідеальний в будь-яких умовах.


Об'єм рюкзака

Як правило, заявлений об'єм рюкзаків від українських виробників - це сумарне число об'ємів основного відділення і зовнішніх кишень. Більшість іноземних брендів, заявляючи об'єм, мають на увазі тільки об'єм головного відділення. Якщо ви боїтеся помилитися, то при оформленні товару зателефонуйте до нас і менеджер відповість на будь-які питання.


Який об'єм рюкзака вибрати? Для літніх походів на кілька днів буде цілком достатньо рюкзака на 40-60 л. При компактному спорядженні даного обсягу буде достатньо і взимку. Враховуйте, що чим довший і автономніше похід, тим більший потрібний обсяг рюкзака.


Купуйте туристичні рюкзаки в онлайн-магазині «Спортленд» і відкривайте для себе новий світ піших подорожей. Ми бажаємо всім яскравих і незабутніх пригод.

У даній категорії немає товарів.