Меню
Корзина

Альпіністські та штурмові

Альпіністські та штурмові

Альпіністські та штурмові

Альпіністські та штурмові

Альпіністські та штурмові

Екстремальні види спорту - це сміливо і захоплююче. Але крім цього таке заняття ще й небезпечно для життя! Тому, збираючись здійснити сходження в гори, не покладайтеся на сумнівні товари, які є в продажу, і підберіть альпіністської екіпіровку ретельно. Пам'ятайте, що якісні речі забезпечать прекрасне подорож і збереження Вашого життя.

В даному розділі інтернет магазину «Sportland» Ви можете купити товар з оперативною доставкою по Києву та Україні. У нас у продажу великий вибір рюкзаків для альпінізму від виробника.

Перед тим, як долучитися до одного з найбільш захоплюючих видів спорту, зробите тактичних хід - грамотно виберіть альпіністський рюкзак.

Показники якісного альпіністського рюкзака

  • Зносостійкий матеріал. При сходженні виріб часто треться об скелі, тому воно повинно бути міцним з нейлону або поліестеру. Для додаткового посилення міцності застосовують знімні пенополіетіленовие і полегшені металеві каркаси
  • Вага виробу. Обсяг деяких спортивних речових мішків доходить до 60-70 літрів. При сходженні кожен грам грає роль, тому зупиніть свій вибір на конструкції без зайвих деталей і прикрас.
  • Регульовані ремені і навісна система з сучасною фурнітурою. Діапазон регулювання повинен бути максимально широким, щоб навантаження рівномірно розподілялася по спині і стегнах. Відстібний пояс, грудної знімний фіксатор, регульовані бічні ремені, хороша вентиляція спинки - також запорука комфорту вашій спині.
  • Якість пошиття альпіністського виробу. Армовані матеріали, що мають товсті строчки пошиття, гарантують надійність речового мішка.

  • Обирайте альпіністський рюкзак в Спортленд, виходячи з Вашої індивідуальної мети. Наші менеджери проконсультують Вас з питань аматорської або професійної екіпіровки і оформлення продажу.

    Здійснюйте нові сходження і отримуйте приємні емоції разом з нами!

    У даній категорії немає товарів.