Меню
Корзина

Ласти

Ласти

Ласти

Ласти

Ласти

Перед поїздкою в теплі країни на моря коштує доглянути собі хороші ласти. Якщо Ви зібралися відвідувати басейн, місцевий дайвінг клуб, а може зайнятися плаванням або зануренням професійно, тоді Ви відвідали сайт вчасно. У нашому магазині Ви можете купити ласти за хорошими цінами від виробника - компанії Volna.

Ласти - це незамінний атрибут в підводному спорті, який активізує всі групи м'язів, збільшує силу ніг і дозволяє розвивати велику швидкість, не вимагаючи при цьому великих витрат фізичної сили.

Як обрати і які купити ласти?

При виборі вироби варто керуватися Вашими особистими перевагами і метою, з якою воно підбирається: занурення з аквалангом, плавання, підводне полювання, дайвінг.

  • Занурення з аквалангом відбувається в гідрокостюмі і спеціальних черевиках, тому оберіть модель з широкою калошею, відкритою п'ятою і ременем, який регулюється. Такий виріб зазвичай має великий розмір, дозволяє змінювати ступінь кріплення на нозі і забезпечує маневреність на глибині.
  • Для відпрацювання різних технік плавання і занять в басейні купите ласти довгою і вузькою форми із закритою п'ятою.
  • Любителям підводного полювання підійдуть вироби з пружного вигляду пластика з тонкими і довгими лопатями із закритою п'ятою. Це забезпечить щільне з'єднання зі стопою і дозволить розвивати велику швидкість.
  • Занурення на глибину (дайвінг) має на увазі певні зусилля плавця при гребку, тому оберіть виріб довгою форми з бічними ребрами жорсткості з гофрованого пластику. Можете доглянути змінне модель зі спеціальними отворами в лопаті, вона також збільшує ступінь ККД.


У розділі «Ласти» інтернет магазину «Спортленд» Вам доступні всі вироби. Також на нашому сайті Ви можете купити трубки, маски для плавання і підводного занурення, щоб до відпустки мати повний набір. Доставку можна оформити по місту Києву та іншим регіонам України.


Досліджуйте нові глибини разом з «Спортленд»!


Бренд: Aquawave Модель: RAYA-BLACK/TRANSPARENT BLACK
Ласты RAYA AQUAWAVE RAYA-BLACK/TRANSPARENT BLACK купить ⭐ Гарантия. Ищете, где купить Ласты RAYA AQUAWAVE RAYA-BLACK/TRANSPARENT BLACK, добро пожаловать в интернет-магазин Sportland.ua. В нашем каталоге представлены только ⭐ оригинальные модели Aquawave.Лучшие цены на Ласты. Плаванье ...
749 ₴ 1249 ₴
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)